Binlerce Malatyaspor Taraftarı Olan 2 Başkan İYİ Parti’ye Üye Oldu

Binlerce Taraftarı Bulunan Malatya Kaplan 44 ve Pütürge  Beyleri  Taraftarları Dernek Başkanları İYİ Parti’ye Üye Oldu.

Malatya Kaplan 44 Taraftarları Dernek Başkanı Ahmet Kapusuz ve Pütürge  Beyleri  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Emin Ayten ve çok sayıda  taraftar Malatya İYİ Parti’ye Üye Oldu.

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz yaptığı  açıklamada, Partimize  olan  teveccüh  ve ilgi alaka  her geçen gün  çığ  gibi büyüyerek  ilerliyor. Bugünde Malatya İYİ Parti saflarına  Malatya’nın sevilen İş İnsanları  ve binlerce taraftarı olan bir birinden kıymetli  iki  dernek  başkanımızın rozetlerini  takarak partimize  üye  yaptık. Başkan Hakan Yılmaz İYİ Parti ve  İYİ’lerin ailesi Malatya’da  bulunan bir birinden kıymetli İYİ insanlarla  güçlenmeye ve İktidara  yürümeye  devam ediyor  ve edecektir.

Başkan Hakan Yılmaz, Bugün İYİ Parti’de  yol arkadaşlığı  ve dava arkadaşlığı  yapacağımız Malatya Kaplan 44 Taraftarları Dernek Başkanı Ahmet Kapusuz ve  Pütürge  Beyleri  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  Dernek Başkanı  Emin Ayten kardeşime, onların  binlerce taraftarına ve  üyesine şahsım ve  tüm  yönetim  kurulum adına teşekkür ederim. Malatya İYİ Parti Teşkilatımız İYİ İnsanlar Topluluğu İle İYİ Yolda İYİ  Bir Malatya ve İYİ Bir Türkiye İnşa etmek  için İYİ ve Hedefi olan bir  yola çıkmıştır. İnşallah en  kısa zamanda  yapılacak  bir  seçimde iktidara  talibiz ve Türkiye’yi  ve Malatya’yı İYİ Parti’nin en İYİ kadrolarıyla en İYİ biz yöneteceğiz dedi.

Malatya Kaplan 44 Taraftarları Dernek Başkanı Ahmet Kapusuz ve  Pütürge  Beyleri  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı  Emin Ayten , Binlerce  taraftarımızla beraber İYİ Parti ailesinin bir  parçası olmak bizleride mutlu etti ve gururlandırdı. İnşallah Malatya’mız ve Ülkemiz  için  hep  birlikte mücadele edeceğiz.. Artık İYİ Parti ailesinin bir  ferdi ve Malatya’nın  çocukları  olarak elimizden gelen tüm  gayreti  hep birlikte göstereceğiz.

Bir cevap yazın