Temizlik Ürünümüz Yerli Ve Neden Ersağ Olmasın

‘’Sağlıklı Yaşam İçin Ersağ Temizlik Ve Kozmetik Ürünlerine Evet’’
Bu haber 2017-02-13 22:45:48 eklenmiş ve 133 kez görüntülenmiştir.

Yerli Türk Firması olan Ersağ Temizlik ve Kozmetik ürünleri ek gıda takviyeleri ile öncelikle Sağlığınızı, Çevrenizi ve Geleceğimiz dediğimiz çocuklarımızı Kimyasal Deterjanların Zararlarından koruyacaksınız. Ayrıca Aile bütçesine ve Ülke ekonomisine de katkı sağlamış olacaksınız.

Ersağ ürünlerinin içeriğinde kullanılan bazı girdiler organik kimyasal olup, dolayısıyla içerisindeki diğer bileşenler organik ve bitkisel içerikten ibarettir. Ancak bir ürüne  doğal yada bitkisel diyebilmemiz için hiçbir sentetik işlemden geçmemesi gerekmektedir.Bu sebeple ürünlere %100 doğal yada bitkisel demek yanlıştır.

Tüm canlılar organik kimyasallardan oluşmaktadır.Vücudumuzda bulunan saçlarımızı,derimizi ve kaslarımızı oluşturan proteinler,genetik yapımızı belirleyen DNA mız,tükettiğimiz meyveler ve sebzeler,giydiğimiz elbiselerin birçoğu ve hastalığımızda kullandığımız ilaçların hepsi organik açıdan kimyasal maddelerdir.

Yani organik kimyasallar zaten hayatımızın he alanında ve vücudumuzda bulunmasına rağmen ERSAĞ ürünleri içeriğinde minimum düzeyde bulunmaktadırlar.

İçerisindeki Rita Bitkisi sayesinde Antibakteriyel,yumuşatıcı,kireç önleyici özellikleri ve bunun gibi 55 etken içeren tüm Ersağ ürenleri kullanıcıları da memnuniyetlerini belirtmiş ,inanılmaz sonuçların görüldüğünü açıklamış ve kullanıcı yorumları ürünlerdeki kaliteyi fazlası ile ortaya çıkarmıştır.Ayrıca Ersağ sizlere sıfır sermaye, sıfır risk ve ücretsiz üyelik (Abonelik) ile kendi işinizi kurma fırsatı da sunarak ,Özgür çalışma saatleri ile ekonomik özgürlüğün tadını çıkartıp Ersağ ile 4 koldan kazanç da sağlayabilirsiniz.

‘’TEMİZLİK ÜRÜNÜMÜZ YERLİ VE NEDEN ERSAĞ OLMASIN’’

MALATYA SPONSOR NO:  741846

SPONSOR TLF                   : 0 538 891 13 83

SPONSOR ADI                   : ELVAN ÖZDEŞ


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Programcılarımız
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Radyo Zafer - FM 98.3
© Copyright 2013 zaferajans