Dicle Koç Malatya Kitap Fuarı’nda


Bu haber 2017-05-11 18:37:39 eklenmiş ve 283 kez görüntülenmiştir.

Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle, Kültür AŞ tarafından organize edilen 6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı’na, Malatyalı Yazar Dicle Koç’da katıldı.

14 Mayıs’a kadar açık kalacak olan 6. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı Büyükşehir Belediye binası arkasında açıldı. 300 yazar ve 360 yayınevi katıldı. Ayrıca fuara katılan 120 yazar ise okullarda öğrencilerle buluşturulacak.

Malatyalı Genç Yazar Dicle Koç Sisyph yayınevinden “Kayboluş Senfonisi” adı altındaki kitabını, 2 gün boyunca Malatya Kitap Fuarında Malatyalı Yazarlar standında okurlarıyla buluşturdu. İstanbul’da hayatını devam ettiren Yazar Koç, ayrıca Diş teknisyeni olarak da görevini idame ettirmekte.

 

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı olarak ziyaret ettiğimiz Malatya Standında Yazar Dicle Koç ile yaptığımız kısa bir görüşmede bizlere, “Malatya’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Kitap fuarını hayata geçiren öncelikle Malatya  Valiliğine, Büyükşehir Belediye Başkanına sonsuz teşekkür ediyorum. Çok güzel 2 günüm Malatya Kitap fuarında geçti. Bugün itibariyle Bimyad olarak standımızı ziyaret ettiğiniz için  çok mutlu oldum.Şiir  kitabım Kayboluş Senfonisi adı altındaki kitabımı imzalıyorum ve okurlarımla buluşuyorum. Çok yakında bir kitabım daha çıkacak. Roman olarak kaleme aldığım kitabım, psikoloji üzerine çıkacak. “dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜLTÜR SANAT haberleri
Programcılarımız
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Radyo Zafer - FM 98.3
© Copyright 2013 zaferajans