Tandoğan Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor


Bu haber 2017-08-09 23:30:27 eklenmiş ve 53 kez görüntülenmiştir.

 

Battalgazi Belediyesi tarafından Tandoğan Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda 6 sokakta sıcak asfalt çalışması tamamlanırken, 8 sokakta daha sıcak asfalt çalışması yapılacak.

 

 

 

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin muhtelif bölgelerinde sürdürülen asfalt çalışmaları kapsamında Tandoğan Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor. Tandoğan Mahallesi’nde 6 sokak sıcak asfalta kavuşurken, 8 sokakta daha sıcak asfalt çalışması yapılacak. Tandoğan Mahalle Muhtarı Yusuf Gökalp, yapılan çalışmalardan dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ederek, “Liyakat dediğin budur. Ben kendi şahsım ve mahallem adına Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başta olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim. Kendilerine minnettarız. Ben ikinci dönemdir mahalle muhtarıyım. Uzun yıllardır yollarımıza hep yama yapılıyordu. Eskiden yamalı yollarımız şimdi sıcak asfalt oldu. Yapılan çalışmalar sonucu mahalle ve sokaklarımız çok güzel oldu. Çalışmalarda son model finişerler ve son model araçlarla yapıldı. Bu çalışmalardan dolayı sayın belediye başkanıma teşekkürlerimi sunuyorum. Mahalleye hangi çalışma yapılırsa yapılsın mahalle ve sokakların yolu düzgün olmadıkça güzellikler ortaya çıkmıyor. Yol güzel olunca her şey güzelleşiyor. Başkanımızın talimatıyla 8-10 sokağımız plana alınmıştı. Buna 7-8 sokağımızı daha ekledik. Şu an 14 sokağımızı freze kazdı. Fineşerle de asfalt dökülmeye başlandı. Geri kalan sokaklarımız ben inanıyorum ki ileriki yakın zamanlarda bitirilecektir. Hedefimiz tüm sokakların asfaltını önümüzdeki sezona kadar bitirmek. Tekrar ben muhtar olarak şahsım ve mahallem adına Battalgazi Belediye Başkanıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Mahalle sakinlerinden Mehmet Tercan ise, çalışmalardan memnun olduğunu belirterek, “Mahallemizde nerde bir eksik görülse muhtarımız koşuyor. Sağ olsun. Muhtarımızın talepleri sonrası belediyemiz de bu hizmetleri veriyor. Çalışmalardan memnunuz” diye konuştu. 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNDEM haberleri
Programcılarımız
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Radyo Zafer - FM 98.3
© Copyright 2013 zaferajans