Maski Pütürge’de Yatırımlarına Devam Ediyor


Bu haber 2017-08-25 12:34:30 eklenmiş ve 37 kez görüntülenmiştir.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Pütürge İlçesi genelinde maliyeti 19,1 milyon TLolan toplamda 191 kilometrelikiçmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarının 118 kilometrelik kısmını tamamladı. 

 

“Maliyeti 10 Milyon TL Olan 118 Kilometrelik Altyapı Çalışması Tamamlandı”

            Malatya’da sağlam altyapı sağlam gelecek için çalışan MASKİ Genel Müdürlüğü her geçen gün çalışma alanını genişletiyor. Şehrin altyapı ağını güçlendirerek gelecek 50 yılını inşa ediyor. Malatya merkez ve ilçelerde yoğun çalışmalar yapıyor.Pütürge ilçesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “İlçe genelinde 94 kilometrelik içmesuyu altyapısı ve 24 kilometrelik kanalizasyon altyapısı çalışmalarıyla toplamda 118 kilometrelik altyapı çalışmamızı tamamladık. DAP kapsamında ilçemizde maliyeti 2,7 milyon TL olan 24 kilometrelik sulama kanalı inşa ettik.” dedi.

 

“73 Kilometrelik Altyapı Yatırımı Planlıyoruz”

 

İçmesuyu ve kanalizasyon altyapı yatırımları için projeler hazırladıklarını ve en yakın zamanda hayata geçireceklerini belirten Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Pütürge İlçesi genelinde tamamladığımız yatırımların yanı sıra 73 kilometrelik altyapı çalışmaları yapmayıplanlıyoruz. Pütürge İlçemizde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Amacımız planladığımız yatırımlarımızı da tamamladığımızda Pütürge’nin tamamını sağlam altyapıya kavuşturmak. Yoğun mesailer yapan ekip arkadaşlarım şehrimize daha faydalı projeler yapmak için çalışıyor. Emeği geçen tüm ekibime teşekkür ediyorum.” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNDEM haberleri
Programcılarımız
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Radyo Zafer - FM 98.3
© Copyright 2013 zaferajans