Süper Lig'de ilk yarı programı açıklandı! İşte maç tarihleri...


Bu haber 2017-09-05 11:19:46 eklenmiş ve 45 kez görüntülenmiştir.

 Program 

 

- 4. hafta 

 

9 Eylül Cumartesi: 

17.00 Demir Grup Sivasspor-Kayserispor (Sivas Yeni 4 Eylül) 

17.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 

20.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker) 

10 Eylül Pazar: 

17.00 Osmanlıspor-Göztepe (Osmanlı) 

17.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park) 

20.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye) 

20.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya) 

11 Eylül Pazartesi: 

20.00 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

 

- 5. hafta 

 

15 Eylül Cuma: 

20.00 Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

16 Eylül Cumartesi: 

17.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Bursaspor (Stadı açıklanmadı) 

20.00 Akhisar Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs) 

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom) 

17 Eylül Pazar: 

17.00 Osmanlıspor-Demir Grup Sivasspor (Osmanlı) 

17.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Bornova) 

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları) 

18 Eylül Pazartesi: 

20.00 Beşiktaş-Atiker Konyaspor (Vodafone Park) 

 

- 6. hafta 

 

22 Eylül Cuma: 

20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 

23 Eylül Cumartesi: 

14.00 Atiker Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediye) 

16.30 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs) 

19.30 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker) 

24 Eylül Pazar: 

14.00 Kardemir Karabükspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

14.00 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Sivas Yeni 4 Eylül) 

16.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

19.30 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye) 

25 Eylül Pazartesi: 

20.00 Antalyaspor-Osmanlıspor (Antalya) 

 

- 7. hafta 

 

29 Eylül Cuma: 

20.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs) 

30 Eylül Cumartesi: 

14.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Sivas Yeni 4 Eylül) 

14.00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı) 

16.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

19.30 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom) 

1 Ekim Pazar: 

14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Stadı açıklanmadı) 

16.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları) 

19.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) 

19.30 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) 

 

- 8. hafta 

 

13 Ekim Cuma: 

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs) 

14 Ekim Cumartesi: 

14.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

16.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

16.30 Antalyaspor-Göztepe (Antalya) 

19.30 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye) 

15 Ekim Pazar: 

14.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

16.30 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Medical Park) 

19.30 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker) 

16 Ekim Pazartesi: 

20.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 

 

- 9 hafta 

 

20 Ekim Cuma: 

20.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova) 

20.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya) 

21 Ekim Cumartesi: 

14.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı) 

16.30 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs) 

19.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Stadı açıklanmadı) 

22 Ekim Pazar: 

14.00 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Sivas Yeni 4 Eylül) 

16.30 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

19.30 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom) 

23 Ekim Pazartesi: 

20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park) 

 

- 10. hafta 

 

27 Ekim Cuma: 

20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

28 Ekim Cumartesi: 

14.00 Atiker Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye) 

16.30 Medipol Başakşehir-Akhisar Belediyespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

19.30 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 

29 Ekim Pazar: 

14.00 Gençlerbirliği-Evkur Yeni Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs) 

14.00 Kardemir Karabükspor-Demir Grup Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

16.30 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 

19.30 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 

30 Ekim Pazartesi: 

20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker) 

 

- 11. hafta 

 

3 Kasım Cuma: 

20.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom) 

4 Kasım Cumartesi: 

14.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

14.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

16.30 Antalyaspor-Kardemir Karabükspor (Antalya) 

19.30 Osmanlıspor-Fenerbahçe (Osmanlı) 

5 Kasım Pazar: 

14.00 Akhisar Belediyespor-Aytemiz Alanyaspor (Manisa 19 Mayıs) 

16.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir (Stadı açıklanmadı) 

19.30 Demir Grup Sivasspor-Atiker Konyaspor (Sivas Yeni 4 Eylül) 

19.30 Göztepe- Beşiktaş (Bornova) 

 

- 12. hafta 

 

17 Kasım Cuma: 

20.00 Beşiktaş-Akhisar Belediyespor (Vodafone Park) 

18 Kasım Cumartesi: 

14.00 Bursaspor-Göztepe (Bursa Büyükşehir Belediye) 

16.30 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 

19.30 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

19 Kasım Pazar: 

14.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları) 

14.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs) 

16.30 Trabzonspor-Osmanlıspor (Medical Park) 

19.30 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 

20 Kasım Pazartesi: 

20.00 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

 

- 13. hafta 

 

24 Kasım Cuma: 

20.00 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı) 

25 Kasım Cumartesi: 

14.00 Göztepe-Akhisar Belediyespor (Bornova) 

16.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Beşiktaş (Stadı açıklanmadı) 

19.30 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 

26 Kasım Pazar: 

14.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 

14.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Sivas Yeni 4 Eylül) 

16.30 Kasımpaşa-Atiker Konyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

19.30 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya) 

27 Kasım Pazartesi: 

20.00 Kayserispor-Medipol Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

 

- 14. hafta 

 

2 Aralık Cumartesi: 

14.00 Akhisar Belediyespor-Evkur Yeni Malatyaspor (Manisa 19 Mayıs) 

16.30 Kardemir Karabükspor-Göztepe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

19.30 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) 

3 Aralık Pazar: 

14.00 Atiker Konyaspor-Bursaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 

14.00 Gençlerbirliği-Demir Grup Sivasspor (Ankara 19 Mayıs) 

16.30 Medipol Başakşehir-Osmanlıspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

19.30 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 

4 Aralık Pazartesi: 

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 

20.00 Trabzonspor-Antalyaspor (Medical Park) 

 

- 15. hafta 

 

8 Aralık Cuma: 

20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye) 

9 Aralık Cumartesi: 

14.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı) 

16.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya) 

19.30 Galatasaray-Akhisar Belediyespor (Türk Telekom) 

10 Aralık Pazar: 

14.00 Osmanlıspor-Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı) 

16.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Sivas Yeni 4 Eylül) 

19.30 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

11 Aralık Pazartesi: 

20.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Konya Büyükşehir Belediye) 

 

- 16. hafta 

 

16 Aralık Cumartesi: 

14.00 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs) 

16.30 Aytemiz Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor (Bahçeşehir Okulları) 

19.30 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park) 

17 Aralık Pazar: 

14.00 Akhisar Belediyespor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs) 

14.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

16.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Stadı açıklanmadı) 

19.30 Beşiktaş-Osmanlıspor (Vodafone Park) 

18 Aralık Pazartesi: 

20.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova) 

20.00 Fenerbahçe-Kardemir Karabükspor (Ülker) 

 

- 17. Hafta 

 

22 Aralık Cuma: 

20.00 Antalyaspor-Aytemi?z Alanyaspor (Antalya) 

23 Aralık Cumartesi: 

14.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Büyükşehir Belediye) 

16.30 Demir Grup Sivasspor-Beşiktaş (Sivas Yeni 4 Eylül) 

19.30 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye) 

24 Aralık Pazar: 

14.00 Kayserispor-Evkur Yeni Malatyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

14.00 Kardemir Karabükspor-Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

16.30 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

19.30 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 

25 Aralık Pazartesi: 

20.00 Osmanlıspor-Akhisar Belediyespor (Osmanlı) 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri
Programcılarımız
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Radyo Zafer - FM 98.3
© Copyright 2013 zaferajans