Gençlik Konseyi Rektör Kızılayı Ziyaret Etti


Bu haber 2016-09-08 14:09:09 eklenmiş ve 244 kez görüntülenmiştir.

Gençlik Konseyi Genel Başkanı, İl Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Prof.Dr.Ahmet Kızılay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet Bayduz;
“Öncelikle Rektörümüze yeni görevinde başarılar diliyorum. Bildiğiniz üzere Ülkemiz, Milletimiz ve Gençler olarak, 15 Temmuz gibi karanlık bir günü geride bıraktık. Milletimizin ve Gençliğimizin geleceği esaret altına alınmaya çalışıldı ve yok olması için çabalama girişiminde bulunuldu. Ama unuttukları bir şey vardı, artık gençler bilinçli, gençler aktif, gençler dinamik, gençler azimli ve Ülke meseleleri ile ilgilenen bir yapıya sahip.
Karanlık gece ve sonrasın da vakur bir duruş sergiledik. Bu duruşu Konseyimizi ilk kurduğumuz günden beri hiç bozmadık. Ülkemiz adına, Devletimizin Bekası için, Birliğin ve Beraberliğin sağlanması için, Kardeşliğin daim olması için, Gençlerin Ülke sorunlarına yoğunlaşması için, politikayı bilmesi için ve en önemlisi de kendilerini en iyi şekilde ifade etmeleri için kolları sıvadık çalışmalara başladık. Bugün, Devletimizin ve Milletimizin göz bebeği olan Eğitim Kurumlarımızdan birine yani  Üniversitemize layık görülen Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı tebrik ediyorum. Sayın Rektörümüzden üniversitedeki gençlerimiz adına, Sosyal, Kültürel, Spor, Sanat ve Farkındalık gibi birçok alanda çalışma beklediğimizi belirtmek istiyorum. Bizleri ağırlayan ve Sosyal Devlet İlkesini bir kez daha göz önüne getiren Rektörümüze kendi adıma ve ekibim adına teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kızılay;

“ Gençlik Konseyi Genel Başkanına, İl Temsilcisine ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Gençlerimizin tutumlu davranışı ve her alanda öncü olmaları bizi çok mutlu etti. Üniversitemizde Çalışmalarımızı başlattık ve gençlerimizin sonuna kadar yanında olacağımızı ve her alanda desteklemeyi hedefliyoruz.”dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri
Programcılarımız
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Radyo Zafer - FM 98.3
© Copyright 2013 zaferajans