Şehit ve Gaziler Derneğinden Tayini Çıkan Komutan’a Veda Ziyareti

Türkiye Harp Malûlü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Disiplin Kurulu Başkanı (Gazi) Ozan Sağlam ve Dernek Üyesi (Gazi) Mertcan Fırtına, Malatya İl Jandarma Komutanlığında Trafik Tim Komutanı olarak görevliyken, İçişleri Bakanlığı 2022 yılı jandarma atamaları ile terfi ederek, Van Tuşba Tımar Jandarma Karakol Komutanı olarak atanan Astsubay Ahmet Murat Dilek’e veda ziyaretinde bulundular.

Veda ziyaretlerinden ötürü Disiplin Kurulu Başkanı (Gazi) Ozan Sağlam ve Dernek Üyesi (Gazi) Mertcan Fırtına’ya teşekkür eden Trafik Tim Komutanı Astsubay Ahmet Murat Dilek, “Vatan ve Millet için canını feda etmiş aziz şehitlerimizin aileleri ile kahraman gazilerimiz için ne yapsak onlara karşı vefa borcumuzu ödeyemeyiz. Malatyada görev yaptığım süre içinde elimden geldiğince aziz şehitlerimizin ailelerinin ve kahraman gazilerimizin yanında olmaya ve isteklerini yerine getirmeye çalıştım. Çünkü sizler; şehitlerimizin emaneti, gözünü kırpmadan canını feda etmekten çekinmeyen kahraman gazilerimizsiniz. Her zaman başımızın tacısınız” dedi.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Derneği Malatya Disiplin Kurulu Başkanı (Gazi) Ozan Sağlam da, yakın zamanda geçici görevle gittiği Suriye Afrin’den başarılı çalışmalara imza atarak dönen ve Malatyada görev yaptığı süre boyunca şehit yakınları ile kahraman gazileri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve kendilerine her türlü desteği veren, Trafik Tim Komutanı Astsubay Ahmet Murat Dilek’e teşekkür ederek yeni görev yeri olan karakol komutanlığında başarılar diledi.

Bir cevap yazın