“Yeni Malatyaspor’da Boykot Yok, Karagümrük’e Hazırlanıyoruz”

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, bir gurup futbolcunun kazan kaldırdığı yönündeki haberleri yalanlayarak “Futbolcuların antrenmana çıkmadığı iddiası doğru değildir” dedi

 

Yeni Malatyaspor’da 5 futbolcunun alacaklarını ödemedikleri gerekçesiyle kazan kaldırdıkları ileri sürülmesi üzerine bir Yeni Malatya Gazetesine açıklamada bulunan Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel “Yeni Malatyaspor’da Karim Hafez, Haddadi, Semih Kaya, Aabid ve Ndong alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle idman boykot ettiği iddiası doğru değildir. Karim Hafez ve Aabid takımla birlikte Antalya kampında çalışmalara devam etmektedir.  Semih Kaya ise mazereti nedeniyle izinlidir. Haddadi ise halen ülkesinin Milli Takım kampında bulunmaktadır. Ndong  ise Teknik kadromuzun bilgisi dahilinde süresiz kadro dışı bırakılmıştır. Bu nedenle çıkarılan haberin gerçekle ilgisi yoktur” diye konuştu.

Yeni Malatyaspor’un ligde kalması için Karagümrük maçına odaklandığını, yeni transferlerle takımın takviye edildiğini anlatan Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel “Takım olarak Karagümrük maçına hazırlanıyoruz. Takımımız Antalya’da Teknik kadro ile birlikte iyi bir hazırlık dönemi geçirmektedir. Bu tür haberlerin yapılması maksatlıdır. Yeni Malatyaspor’u ligde kalması için takım olarak tüm gücümüzü ortaya koyacağız” ifadelerine yer verdi.

Yeni Malatyaspor daha sonra Aabid ve Karim Hafez’in antrenmandaki resimlerini de paylaştı.

Bir cevap yazın