Yıldız: Yeşilyurt’ta İYİ Parti Rüzgarı Esecek

İYİ Parti Yeşilyurt ilçe Başkanı Serdar Yıldız, ilçe genelinde sandık sandık ve mahalle mahalle örgütlenmeye başladıklarını belirterek “Yeşilyurt’ta İyi Parti rüzgarı estireceğiz. İktidarın zamlarından bunalan vatandaşlar Partimize geliyor” dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu üyeleri Remzi Hayta ve Kayhan İnceoğlu İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız’a iadeyi ziyarette bulundu. MGC Başkanı Vahap Güner, iş insanı Serdar Yıldız’a başarılar dilemek için geldiklerini belirterek “İYİ Parti Malatya siyasetine ve muhalefete yeni bir ses getirmiştir. Başkanımıza başarılar dilemek için geldik” dedi.

“YEŞİLYURT’UN HER YERİNDE OLACAĞIZ”

İyi Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız, Malatya’nın en büyük ilçesinde görev yapmanın bilincinde olduklarını belirterek “İYİ Parti olarak Genel Başkanımızın gösterdiği yolda ilerleyerek sandık sandık, mahalle mahalle örgütleneceğiz. Sandık Çevrelerinden başlayarak mahallelere ve tüm ilçede örgütlenmiş ve bir parti olmak için çalışıyoruz. Yeşilyurt ilçesinde birinci parti olmak için hedefimizi belirledik, yol arkadaşlarımızla birlikte halkın sorunlarını çözmeye talibiz. İyi Parti Yeşilyurt’un her bölgesinde mutlaka olacaktır. Demokrasi güçleriyle birlikte yolumuzda ilerleyeceğiz” diye konuştu.

“MALATYA’DA 6 PARTİ İLÇE BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELECEĞİZ”

Genel Başkanlar düzeyinde kurulan 6 Partili Dayanışmayı ülkenin sorunlarını çözmek konusunda önemsediklerini ifade eden Yıldız, “Yeşilyurt İlçemizde bulunan 6 Partinin Yeşilyurt ilçe Başkanları olarak bir araya gelmek istiyoruz. Malatya olarak 6’lı ittifaka destek olacağımız gibi alınan kararları da birlikte uygulamak konusunda görüş alışverişinde bulunacağız. Ülkemizin bölünmeye değil birlik olmaya ihtiyacı var. Sorunları birlikte konuşarak çözebiliriz. Son ekonomik kriz ve ardı ardına yapılan zamlar halkın belini bükmüş ve iktidarda da çözülmelere sebep olmuştur. Bu nedenle demokrasi güçleri hep birlikte hareket etmelidir diyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber: Kayhan İnceoğlu

Bir cevap yazın